Cumhurbaşkanı Erdoğan başladı… İşte ilk durağı… Odatv okuyanlar önceden bildi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğle saatlerinde Kısıklı’da konutundan çıkarak Sütlüce’deki AK Parti İstanbul İl Başkanlığına geldi.

İstanbul teşkilatıyla temayül yoklamasına katılan Erdoğan, toplantıda, 3 kademe il başkanları, ilçe belediye başkanları ve 3 kademe ilçe başkanları ile bir araya geliyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Aralık Cuma günü toplantıya ilişkin İstanbul’un 3 bölgesinin de kanaatlerini, temayüllerini alacaklarını belirterek, “Bu kanaatler, bu temayüllerden sonra bunların üzerinde çalışıp inşallah aralık ayının sonuna doğru da birinci derecede büyükşehirlerimizin adaylarını açıklamaya başlayacağız. Ama bu arada da tabii bazı illerin de adaylarını açıklayabiliriz. Gelen temayüllere göre bu çalışmaları değerlendirip, gecikmeden bir an önce açıklamayı hedefliyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.

ODATV OKUYANLAR ÖNCEDEN BİLDİ

Odatv, 14 Aralık Perşembe günü, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yerel seçimler için aday belirleme çalışmalarına başladığını, 17 Aralık Pazar günü de İstanbul’da teşkilat toplantısı gerçekleştireceğini yazdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 24 Aralık’tan itibaren belediye başkan adaylarını kamuoyuna duyurması bekleniyor.

Erdoğan startı verdi… Seçim program belli oldu… İlk kez Odatv’deGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x