Steam zamlarından Latte Makeup’a… Ziyagil Köşkü’nde X Gündemi… Farah mı Beren mi…

Gençlerin kanı kaynıyor, gündemlerine her gün bir yenisi ekleniyor.

Geçtiğimiz haftalarda Odatv izleyicilerinin karşısına çıkan gençlik programı, üçüncü bölümüyle karşınızda…

Hızla değişen gündemleriyle Odatv Steam zamlarından Latte Makeup’a, Bihter’den İstanbul İçin Son Çağrı’ya gençlerin arkadaşlarıyla bir araya geldiğinde konuştuğu konuları ele alıyor.

Peki X Odası’nda bu hafta Odatv editörü Zeynep Çakır ne konuştu?

Başlayalım…

Latte Makeup: 2023 yılının başından beri çeşit çeşit makyaj trendleri çıktı. Clean Girl, Glass Skin, Balletcore… son olarak Latte Makeup diyebiliriz… Sarı alt tonlu mat kahvelerin kullanıldığı makyaj, adeta bronz bir görünüm sunuyor.

Bihter: Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah’ın olduğu Bihter, gençler arasında sevilmemek ne kelime adeta bir dalga konusu oldu. Oldukça yavan bulunan filmle ilgili tepkileri şööööyle bir derledik.

Stray Kids: 2018 yılında çıkış yapan bu grup, Kore Popu’nda 4. jenerasyon müzik grubunun ilk temsilcisi. Hayranlarına STAY adını veren bu grup, olağanüstü bir performans sergiliyor desek yeridir. Grubun çıkardığı “Rockstar” albümü ilk haftasında 3 milyon 700 bin satış gerçekleştirdi.

Steam: Birçok genç için mükemmel bir oyun platformu olan Steam, 2014 yılında getirdiği Türk lirası desteğini artan maliyetler nedeniyle keserek tekrar dolara döndü. Artık sistemde oyun fiyatları ve cüzdan bakiyeleri, dolar olarak gösteriliyor.

İstanbul İçin Son Çağrı: Bu hafta aslında gençler en çok “Bihter”leri konuştu. Farah Zeynep Abdullah’ın canlandırdığı Bihter karakteri ardından gözler hemen Aşk-ı Memnu’nun Bihter’i ve Behlül’üne çevrildi.

Seyirciler için yerleri doldurulamayan bu ikili yeni bir filmde bir araya geldi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x