Dehşet verici olay: Polis gizli bölmeye saklanmış bir çocuğu buldu

2 Kasım Perşembe günü gerçekleşen olayda ABD polisi, yaptığı keşifte, giyinme odasının arkasına gizlenmiş saklı bir bölmede alıkonulmuş bir çocuğu buldu.

Olayda yara almadan kurtulan çocuk koruma altına alındı. Konuyla ilgili olarak ertesi gün Arkansas Tontitown’dan 40 yaşındaki Jon Thompson tutuklandı ve bir dizi suçlamayla karşı karşıya kaldı.

Dedektif Keith Lindley, yaptığı açıklamada, “Dışarı çıktığında çok duygusaldı ve oldukça korkmuştu. Ona ses çıkarmaması veya orada olduğunu açıklamaması talimatını vermişti.” dedi.

BİRÇOK FARKLI SUÇLAMASI VAR

The Washington County Jail Intake’e göre Thompson şu anda gözaltına müdahale, birinci derece asılsız hapis, reşit olmayan birinin refahını tehlikeye atmak ve vücut zırhı ve uyuşturucu teçhizatı bulundurmak suçlamalarıyla karşı karşıya.

Jon Thompson…

Adam, hakimin çocuğun velayetini kendisine verdiğini, ön kapıyı açmayı reddettiğini ve polise beş yaşındaki çocuğun evde olmadığını söylediğini iddia etti. Sonunda Thompson çocuğun evde olduğunu itiraf etti ve polisi dolaba götürdü ve orada görevliler, gelen sesleri duyduklarını söyledi.

Tutuklandığı sırada Thompson, Benton County’deki ilgisiz suçlamalar nedeniyle kefalet karşılığında serbestti.

Thompson’ın bir sonraki mahkeme tarihinin 4 Aralık’ta olması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x