Dilan Polat’ın Yakın Arkadaşı Canan Toprak Avukatın ‘Dilan Elimi Öpüp…’ Açıklamalarına Tepki Gösterdi!

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından tutuklanan Dilan ve Engin Polat çifti, bir süredir ülkenin gündeminde yer alıyor. Ailenin avukatı Hüseyin Kara’nın katıldığı yayında söylediği sözler ortalığı karıştırdı. Dilan Polat’ın yakın arkadaşı Canan Toprak, sosyal medya hesabından tepkisini belli etti.

Gelin detaylara birlikte bakalım. ?

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden Dilan Polat ve Engin Polat çifti, kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından kasım ayının başında gözaltına alınmış daha sonra tutuklanmıştı.

Tutuklu yargılarının devam ettiği bu süreçte her geçen gün ortaya atılan akılalmaz iddialar gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

Polat davası hâlâ devam ederken ailenin avukatı Hüseyin Kara, Ankara Masası yayınına katılarak çift hakkında çarpıcı açıklamalar da bulunmuştu.

Cezaevindeki Dilan Polat’ı ziyaret ettiğinden bahseden Hüseyin Kara, “Dilan elimi öpüp sonra ‘Bu eli silmeden git Engin’e öptür’ dedi” ifadelerini kullandı.

Avukat Hüseyin Kara’nın ağızları açık bırakan sözleri?

Avukatın açıklamalarının ardından Dilan Polat’ın yakın arkadaşı Canan Toprak sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

‘Ben bu avukat açıklamalarını paylaşımlarını kendime göre paylaşılır değerde ve üslupta bulmuyorum’ dedi.

‘Magazine malzeme verip alay konusu ettirmek ne demek yapılan yorumların iğrençliği kötülüğü nedir’ diyerek sözlerine devam etti.

‘Bu saatten sonra herhangi bir durumla ilgili yorum yapıp sürece zararım dokunsun asla istemem’ diyerek noktaladı.

Sizin avukatın açıklamalarından sonra Canan Toprak’ın tepkisi hakkındaki yorumunuz ne yönde olur? Yorumlarda buluşalım.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x