Ünlülerden şehitlerimiz için paylaşım: İki gündür kapkaranlığız…

Irak’ın kuzeyindeki Pençe Kilit Harekatı Bölgesi’nde PKK’lı hainler önceki gün askerimize ateş açtı. Çatışma çıktı. 6 kahraman askerimiz şehit düştü…

Dün bölgeden bir acı haber daha geldi… Milli Savunma Bakanlığı askeri üs bölgesine sızmaya çalışan PKK’lı teröristlerle çatışma çıktığını ve 6 askerimizin daha şehit olduğunu açıkladı.

Acı haber sonrası ünlü isimlerden peş peşe taziye mesajları geldi.

FİLİZ AKIN

“İki gündür kapkaranlığız. 12 şehidimiz var. Bu ateş hepimizin yüreğini yakar. Yüreğimiz kan ağlıyor… Şehitlerimize Allah’tan rahmet dilerken, tüm acılı ailelerine, asker yakınlarına sabırlar diliyorum.”

GÜL SUNAL

“Şehitlerimize rahmet, ailelerine ve vatandaşlarımıza baş sağlığı diliyoruz… Bunları yazarken içim kan ağlıyor. Ateş düştüğü yeri yakar… Bunu çok iyi biliyorum…”

TÜRKAN ŞORAY

“Şehitlerimize yine içimiz yandı. Yakınlarına sabırlar diliyorum. Ülkemizin başı sağ olsun.”

EROL EVGİN

“Bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmalarda şehit olan 12 askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı, yaralanan askerlerimize acil şifalar diliyorum.”

NİLÜFER

“Lanet olsun teröre! 12 evladımızı şehit verdik. Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır diliyorum.”

ŞAHAN GÖKBAKAR

“Her gün lanetlesek yetmiyor. Maalesef 40 yıldır bitmiyor bu aşağılık terör. Yine canlarımız gitti. Kahraman şehit askerlerimize rahmet, acılı ailelerine ve tüm Türk milletine baş sağlığı diliyorum.”

HADİSE

“Hain saldırı sonucunda şehit düşen askerlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Teröre lanet olsun.”

HAZAL KAYA

“Şehit ailesi için 1 büyük bir rakamdır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x