Usta Analist: Bu 2 Altcoin Çok Güçlü Artış Potansiyeline Sahip!

Kripto para piyasası güç göstermeye devam ediyor. Lider kripto ve lider altcoin güçlü artışlarla piyasada öne çıkıyor. Bununla birlikte, analistler bazı kripto paraların daha fazla potansiyeli olduğunu ileri sürüyor. Geniş takipçi kitlesine sahip bir kripto analisti, bir Chainlink (LINK) rakibinin tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra bile çok fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu söylüyor.

Analiste göre, PYTH fiyat keşfinin ortasında!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Bitcoin muhteşem bir geri dönüş yaptı. Spot Bitcoin ETF onayından sonra başlayan satışlar BTC fiyatının 38 bin dolara kadar düşürdü. Bununla birlikte, satışların azalması ve ETF’lere rekor girişlerle 52 bin dolara uzanan bir ralli yaptı. Bitcoin’in rallisi altcoin’leri de harekete geçirdi. Bazıları, tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükseldi.

Altcoin Sherpa, takma adlı analist, veri toplama hizmeti Pyth Network’ün (PYTH) şu anda fiyat keşfinin ortasında olduğunu söylüyor. Kripto traderları ve analistler fiyat keşfini, bir coin’in tarihinde daha önce hiç görülmemiş seviyelerde işlem gördüğü bir durum olarak tanımlıyor. Altcoin Sherpa’ya göre, bu coinler, bilinen hiçbir direnç kalmadan güçlü bir yükseliş trendine girme eğilimindedirler. Bu yüzden de “her zaman büyülüdür”. Analist, PYTH için şunları söylüyor:

PYTH: Bunu birkaç nedenden ötürü satın almayı düşünüyorum:

  • ATH’nin hemen yakınında, fiyat keşfi her zaman büyülüdür.
  • Yeni bir coin için henüz gerçek, doğru bir pompalamaya sahip değil.
  • Dürüst olmak gerekirse anlatı biraz berbat, ancak API3 de sert hareket ediyor.
Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada PYTH, yazı sırasında günlük bazda %12,5 artışla 0,6561 dolardan işlem görüyordu. Token gün içinde 0,6834 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Altcoin Sherpa: INJ’nin yeni ATH’lara gitmesi muhtemel!

Analist daha sonra merkezi olmayan borsa protokolü Injective’de (INJ) yükselişe geçiyor. Altcoin Sherpa, INJ’nin bir aydan uzun bir süredir geniş bir aralıkta işlem görmesine rağmen uzun vadeli bir yükseliş trendinde kaldığını söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

INJ: Bu aralığın etrafında bir yere girmek bir sonraki ayak için iyidir. Trend sizin dostunuzdur; bunun ATH’lere gitmesi muhtemel. Ne zaman olacağını bilmiyorum. Bu, muhtemelen hızlı bir 2x elde edemeyeceğiniz bir işlem. Ancak güvenli, sağlam ve yüksek olasılıklı bir işlem.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada Injective, günlük bazda %0,3 artışla 34,85 dolardan işlem görüyordu. Token, 9 Şubat’ta 45,19 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini kaydetti.

Analist kripto piyasasında da bir patlama bekliyor

Son olarak analist, toplam kripto piyasa değerine bakıyor. Altcoin Sherpa, piyasanın S&P 500’de işlem gören teknoloji devlerinin değerlemesine kıyasla hala küçük olduğunu öne sürüyor. Analist, bireysel yatırımcılar geri döndüğünde kriptonun toplam piyasa değerinin patlayacağını öngörüyor. Bu doğrultuda analist, şu değerlendirmesini paylaşıyor:

Toplam kripto piyasa değeri hala Apple’ınkinden önemli ölçüde daha düşük. Küçük bir oyun alanında oynuyoruz ve şimdiden inanılmaz kazançlar/kayıplar/fırsatlar elde ediyoruz. Kitleler gelene kadar bekleyin. Daha büyük düşünün.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x